GLANY 10 DZIUREK

Glany 10 dziurek naszej marki Steady’s to wysokiej jakości glany wykonane z naturalnej skóry z podeszwą typu „LUG” (skręcaną śrubami). Grubość podeszwy w palcach to 2,5cm, natomiast w pięcie podeszwa glanów ma 4cm. Tak solidna podeszwa tylko czeka by móc przeżyć z Tobą wiele niezwykłych przygód i odcisnąć wraz z Tobą swój ślad wszędzie tam gdzie Cię nogi poniosą.

Natomiast wysokość cholewki w naszych glanach 10 dziurkowych to około 19cm (liczone bez wysokości podeszwy).

Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek

ZGRANY DUET

Na pewno stworzycie ze sobą zgrany duet i przeżyjecie wspólnie wiele niesamowitych historii, a o HISTORII GLANÓW dowiesz się co nieco z naszego blogowego artykułu.

Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek

SKUTECZNA OCHRONA

Nasze glany  posiadają metalowy nosek dzięki czemu znakomicie chronią Twoje palce przed potencjalnymi urazami w wyniku upadku ciężkich przedmiotów na stopę. Czy też podczas niezwykle aktywnego tańca Pogo na koncertach czy festiwalach muzycznych. Doskonale wiesz co mamy na myśli, takich wydarzeń się nie zapomina 😉

WYSOKA JAKOŚĆ

Nasze glany posiadają także potrójne przeszycie na nosku co gwarantuje bardzo solidne połączenie noska z przyszwą glanów. Dając tym samym gwarancję niezwykłej solidności naszych glanów!

BARDZO WYGODNE

Produkowane przez nas glany dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów gwarantują bardzo wysoki komfort i wygodę użytkowania. Mogą stanowić bez najmniejszego problemu za niezwykle solidne buty do codziennego użytkowania. W końcu nigdy nie wiadomo czy w drodze do sklepu po przysłowiowe bułki nie zostaniemy porwani na niezwykły koncert. Naprawdę warto być przygotowanym 😉

GLANY NA LATA

Dbając właściwie o swoje glany można być praktycznie pewnym że posłużą nam latami. O ile oczywiście wcześniej z nich nie wyrośniemy będąc jeszcze w wieku kiedy nasze stopy i nogi wciąż rosną. O tym jak prawidłowo zadbać o swoje glany dowiesz się z naszego PORADNIKA O KONSERWACJI GLANÓW.

Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek

NASZE GLANY 10 DZIUREK CHARAKTERYZUJĄ SIĘ

Glany 10 dziurek

TYP SKÓRY:

Glany wykonane są ze skóry naturalnej (chyba że wybierzesz wariant GLANÓW WEGAŃSKICH wykonanych ze skóry syntetycznej, dostępny wyłącznie w kolorystyce czarnej).

PODESZWA:

Podeszwa glanów typu „Lug” tj. skręcana śrubami.

PODNOSEK:

Metalowy podnosek glanów, pozwalający uchronić Twoje palce przed zranieniem w przypadku upadku ciężkich przedmiotów na stopę.

SZYCIE:

Potrójne szycie na nosku glanów, zapewniające solidne połączenie noska z przyszwą glanów.

GRUBOŚĆ PODESZWY:

Grubość podeszwy w palcach to 2,5 cm, natomiast w pięcie 4 cm.

WYSOKOŚĆ CHOLEWKI:

Wysokość cholewki w naszych glanach 10 dziurek to około 19cm (liczone bez wysokości podeszwy)

WYGODA:

Bardzo wygodne, mogące stanowić obuwie codziennego użytku.

JAKOŚĆ:

Wysoka jakość wykonania, dbamy o to by każdy detal był możliwie jak najlepszej jakości.

DOSTĘPNE OPCJE DODATKOWE:

– Ocieplenie
– Zamek błyskawiczny (wszywany od wewnętrznej strony obuwia)
– Klamry ( 2 klamry, 2 klamry + opinacz, 3 klamry, 4 klamry)

PRODUKT POLSKI:

Wyprodukowane w Polsce, zamawiając u nas swoje wymarzone glany wspierasz polskie firmy.

Glany 10 dziurek CZARNE
Glany 10 dziurek CZARNE
Glany 10 dziurek CZARNE

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ GLANY WŁAŚNIE U NAS?

Przede wszystkim dlatego że glany to nasza pasja. Zdajemy sobie sprawę że to nie tylko solidne obuwie ale także coś więcej. Coś co wyraża nas samych. Właśnie dlatego w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć tak szeroką paletę wysokościową i kolorystyczną glanów. Klasyczne glany czarne, glany kolorowe czy też glany przecierane, jak i dodatków do nich (ocieplenie, skóra „wege”).

WSPIERASZ POLSKIE FIRMY

Dzięki temu mogą Państwo uzyskać swoje nieszablonowe glany, a wszystko to wykonane w Polsce na wysokiej jakości materiałach. Gwarantujących przy właściwej konserwacji glanów ich długoletnią eksploatację i pełne zadowolenie z ich użytkowania 🙂

Glany 10 dziurek CZARNE
Glany 10 dziurek CZARNE
Glany 10 dziurek CZARNE

WYBIERZ I SPERSONALIZUJ SWOJE WYMARZONE GLANY: