GLANY RÓŻOWE

Glany różowe to niezwykle interesująca odmiana kolorystyczna glanów w naszej ofercie, w końcu kto powiedział, że glany muszą być czarne?

U nas propozycję dla siebie znajdą także miłośniczki różu! Wobec obuwia w takim kolorze nikt nie przejdzie obojętnie. Dzięki różowym glanom wyróżnicie się z tłumu i podkreślicie swój indywidualny styl.

Glany różowe
Glany różowe
Glany różowe
Glany RÓŻOWE
Glany RÓŻOWE
Glany RÓŻOWE

WYRÓŻNIAJĄ Z TŁUMU

Kiedyś glany kojarzone były wyłącznie z określoną subkulturą lub ludźmi, którzy buntują się przeciwko otaczającej rzeczywistości. Dziś może je nosić każdy. Różowe glany pasują zarówno do ciemnych, jak i różnokolorowych stylizacji. Wszystko zależy od naszych upodobań.

Glany RÓŻOWE
Glany RÓŻOWE

Z CZYM ŁĄCZYĆ RÓŻOWE GLANY?

Bez wątpienia będą doskonałym uzupełnieniem zarówno strojów do szkoły, pracy czy na wieczorne wyjście z przyjaciółmi. Pasują do rozmaitych spódnic i sukienek. Najlepiej jednak tych krótkich, sięgających przed kolano. Nieco odważniejsze panie mogą zestawić je z lekkimi, zwiewnymi i rozkloszowanymi sukienkami. Te dwa elementy będą tworzyć idealny kontrast.

Różowe glany doskonale komponują się też ze spodniami, zwłaszcza z wąskimi jeansami. Elegancka bluzka, czarne rurki, różowe glany i można ruszać na randkę. Można je również zestawić z cygaretkami czy legginsami. Z racji tego, że glany są dość masywne, unikajmy natomiast łączenia ich z szerokimi modelami.

Do różowych glanów pasują też różnego rodzaju kurtki i oversizowe bluzy. W przypadku tych pierwszych strzałem w dziesiątkę będą ramoneski, bomberki czy kurtki jeansowe. Oczywiście dobierając poszczególne elementy garderoby, musimy wziąć pod uwagę ich kolorystykę.

Glany RÓŻOWE
Glany RÓŻOWE
Glany RÓŻOWE
Glany RÓŻOWE

POKOLORUJ ŚWIAT

Różowe glany zachwycają nie tylko wyglądem, ale i wygodą. Na dodatek idealnie sprawdzą się, gdy pogoda spłata nam figiel i zafunduje deszcz bądź chłód.

Glany RÓŻOWE
Glany RÓŻOWE

WYBIERZ I SKONFIGURUJ SWOJE WYMARZONE RÓŻOWE GLANY: