GLANY BRĄZOWE

Tradycyjne poczciwe glany to niezaprzeczalnie legenda. Mówią o nich buty rockowe lub metalowe, ale tego typu obuwie pasuje także do innych stylizacji. W naszej ofercie znajdziesz m.in. glany o głębokim brązowym wybarwieniu.

Glany brązowe
Glany brązowe
Glany BRĄZOWE
Glany BRĄZOWE
Glany BRĄZOWE

KOMFORTOWE I SOLIDNE

Naturalna, miękka skóra, dopasowujące się idealnie do kształtu stopy gwarantuje rozkoszne stąpanie po każdego typu nawierzchni. O solidności butów świadczą skręcane śrubami podeszwy, metalowy podnosek i podwójne szycia na nosku.

Glany BRĄZOWE
Glany BRĄZOWE

Z CZYM ŁĄCZYĆ BRĄZOWE GLANY?

Razem z jeansami w kolorze blue stanowią duet wyśmienity. Idealnie będą też rurki np. w kolorze czerni czy bieli. Fantastycznie sprawdzą się także jako element zestawu z sukienką w stylu tuba lub zwykłą spódnicą mini czy do kolan. Do tego długi płaszcz w męskim kroju dla kobiety a dla planów skórzana krótka kurtka z ćwiekami lub w stylu oversize.

Glany BRĄZOWE
Glany BRĄZOWE

STYLOWE

Brązowe glany podkręcą twój look w miejskich stylówkach. Bardziej luźny street wear lub pomieszanie subtelności z zadziornością w kreacjach glam rock z glanami w roli głównej robi niesamowite wrażenie.

Glany BRĄZOWE
Glany BRĄZOWE

WYRAŹ SIEBIE

Możesz wybrać glany z trzema dziurkami podobne do półbutów lub wyższe i bardzo wysokie, zależnie od twoich preferencji modowych i potrzeb. Niezależnie jednak do czego je ubierzesz, zarówno w męskiej jak i dziewczęcej stylizacji sprawdzą się w stu procentach.

Glany BRĄZOWE
Glany BRĄZOWE

WYBIERZ I SKONFIGURUJ SWOJE WYMARZONE BRĄZOWE GLANY: