GLANY KOLOROWE

Glany kolorowe? Białe, bordowe, zielone, pomarańczowe, żółte, a może różowe? Kolorowe glany zyskują coraz większe grono sympatyków. Dlaczego? Bo są doskonałym uzupełnieniem niemal każdej stylizacji. Dlatego i my proponujemy Wam bogatą gamę kolorystyczną glanów – coś dla siebie znajdą zarówno panie, jak i panowie.

Glany BIAŁE
Glany BORDOWE
Glany BRĄZOWE
Glany CZERWONE

WYTRZYMAŁOŚĆ

Nasze glany kolorowe są niezwykle wytrzymałym obuwiem, które sprawdzi się praktycznie o każdej porze roku. Ich niewątpliwą zaletą jest trwałość, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów. Na dodatek doskonale zabezpieczają stopę – nawet, gdy ktoś nas nadepnie, wcale tego nie odczujemy. Krótko mówiąc, są prawie niezniszczalne i jeśli będziemy o nie właściwie dbać, posłużą nam przez długie lata.

Glany JASNE ZIELONE
Glany CIEMNE ZIELONE
Glany NIEBIESKIE
Glany POMARAŃCZOWE

POKOLORUJ ŚWIAT

Aby jednak nasza szara codzienność nabrała barw, najlepiej postawić na kolorowe glany. Do wyboru jest cała paleta. Coś dla siebie znajdą nawet miłośnicy różu, czy fani… Wielkiej Brytanii. To właśnie za sprawą kolorowych glanów nasza stylizacja nabierze pazura i podkreśli nasz indywidualny charakter.

Glany ŻÓŁTE
Glany RÓŻOWE
Glany flaga Wielkiej Brytanii

WYRAŹ SIEBIE

To więc najlepszy sposób na wyrażenie siebie! Wyobraźcie sobie pochmurny, jesienny dzień. Wszystko wokół jest szare i smutne. Aż tu nagle wychodzicie na przykład w żółtych glanach! Od razu świat nabiera barw. Na dodatek na pewno nie przejdziecie niezauważeni. Jeśli chcecie jeszcze bardziej wyróżnić się z tłumu, dobierzcie do nich kolorowe sznurówki.

UNIWERSALNOŚĆ

Wśród glanów kolorowych znajdziemy i te niskie, i te wysokie. Masywne i wyraziste buty można nosić bez żadnych ograniczeń wiekowych. Dobrze wyglądają w nich zarówno panie, jak i panowie. Są uniwersalne więc sprawdzą się w stylizacjach do pracy, szkoły, na luźne spotkanie ze znajomymi czy wieczorny wypad do miasta. Można je zestawić zarówno ze spodniami – jeansami, rurkami, bojówkami, cygaretkami itd. – jak również rozmaitymi spódnicami i sukienkami.

ŁĄCZ KOLORY

Uważnie jednak łączmy ze sobą kolorystykę – wszystkie elementy naszej stylizacji, a więc również glany, muszą do siebie pasować. Jeśli postawimy na kolorowy miszmasz uzyskamy efekt odwrotny do zamierzonego.

WYBIERZ I SKONFIGURUJ SWOJE WYMARZONE KOLOROWE GLANY: