METODY I KOSZTY WYSYŁKI

Dostawa zamówionych w naszej platformie towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, DHL, POCZTEX oraz firmy InPost (paczkomaty). Koszty związane z konkretną metodą wysyłki są jawnie podawane w formularzu składania zamówienia jeszcze przed jego finalnym złożeniem do realizacji. Wszystkie ceny przesyłek są cenami brutto.

ZASIĘG WYSYŁKI

Zasięg terytorialny świadczonych usług dostawy, w ramach dokonanego zamówienia w naszej platformie internetowej obejmuje terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Wysyłka glanów za granicę możliwa jest po wcześniejszym indywidualnym ustaleniu drogą mailową: sklep@glany24.pl

WYBÓR WYSYŁKI

Wyboru odpowiadającej Ci metody wysyłki dokonujesz w procesie składania zamówienia.

CZAS DOSTAWY

W zależności od wybranego przez Ciebie sposobu dostawy, dostarczanie przesyłek z zamówionym towarem następuje w terminie:

Kurier DPD

DPD

Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD wynosi do 24h w dni robocze od momentu wydania przesyłki kurierowi  (czas realizacji obuwia to około 7 do 14 dni roboczych). Koszt wysyłki kurierem DPD to 15zł, niezależnie od zamawianej ilości glanów w zamówieniu.

DHL

Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL wynosi do 24h w dni robocze od momentu wydania przesyłki kurierowi  (czas realizacji obuwia to około 7 do 14 dni roboczych). Koszt wysyłki kurierem DHL to 15zł, niezależnie od zamawianej ilości glanów w zamówieniu.

Kurier POCZTA POLSKA

POCZTEX

Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej POCZTEX wynosi do 48h w dni robocze od momentu wydania przesyłki kurierowi  (czas realizacji obuwia to około 7 do 14 dni roboczych). Koszt wysyłki kurierem POCZTEX to 15zł, niezależnie od zamawianej ilości glanów w zamówieniu.

PACZKOMATY INPOST

Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy InPost wynosi 2-3 dni robocze od momentu dostarczenia przesyłki do paczkomatu nadawczego (czas realizacji obuwia to około 7 do 14 dni roboczych). Koszt wysyłki do paczkomatu InPost to 10zł, niezależnie od zamawianej ilości glanów w zamówieniu.

INFORMACJA WS. PACZKOMATÓW:

Nasz system automatycznie nadaje przesyłkę do najbliższego paczkomatu względem podanego adresu, jeśli jednak chcesz aby przesyłka trafiła do konkretnego paczkomatu, w komentarzu do zamówienia wklej numer lub adres paczkomatu do którego ma trafić przesyłka.

ODBIÓR OSOBISTY

Możliwy jest także odbiór osobisty towaru pod poniżej wskazanym adresem:

GLANY24.PL
43-600 Jaworzno
ul. Grunwaldzka 106

Towar można odebrać od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17.00 oraz soboty w godzinach od 9.00 do 13.00 po uprzedniej informacji telefonicznej lub e-mailowej, przesłanej przez Sprzedawcę do Klienta o przygotowanym do odbioru towarze. Klient nie ponosi kosztów związanych z osobistym odbiorem towaru.