GLANY BIAŁE

Myślicie glany i widzicie kolor czarny? A gdyby tak pójść w przeciwnym kierunku? Tak, tak w naszej ofercie znajdziecie białe glany! Niemożliwe? A jednak! Krótkie czy długie? To już zależy tylko od was – wśród dostępnych modeli znajdziecie zarówno te trzy dziurkowe, jak i trzydziesto dziurkowe. Jedno jest pewne – białe glany podkreślą Waszą odwagę i udowodnią, że potraficie przełamywać stereotypy.

Glany białe
Glany białe
Glany białe
Glany BIAŁE
Glany BIAŁE
Glany BIAŁE

POZBĄDŹ SIĘ STEREOTYPÓW

Glany wciąż przez część społeczeństwa odbierane są jako mało kobiece i toporne. Czas to zmienić! Te w kolorze białym wręcz idealnie sprawdzą się w kobiecych i stylowych konfiguracjach. Biel jest przecież kolorem, który pasuje wielu typom urody i zawsze wpisuje się w aktualne trendy. Białe glany w połączeniu ze skrajnie kobiecymi elementami garderoby, takimi jak spódnice i sukienki, będą wyglądać świetnie. W modzie od zawsze królują przecież kontrasty.

GLANY BIAŁE
Glany BIAŁE

Z CZYM ŁĄCZYĆ BIAŁE GLANY?

Wystarczy zestawić je chociażby z tiulową sukienką i skórzaną kurtką, aby osiągnąć ponadczasowy wizerunek rockowej księżniczki. Na dodatek biel sprawi, że buty będą wydawać się lżejsze. Z powodzeniem można je też połączyć z eleganckimi, zwiewnymi koszulami czy marynarkami i spodniami. To również kombinacja skazana na sukces.

Glany BIAŁE
Glany BIAŁE

STYLOWE

Na takie zestawienia decydują się gwiazdy z pierwszych stron gazet, blogerki i trendsetterki. Z kogo brać przykład, jak nie z nich? Białe glany będą też doskonale wyglądać z… dopasowaną, białą sukienką i zarzuconym na ramiona białym, długim kardiganem. Do takiego zestawu dobierzmy koniecznie wyraziste dodatki – na przykład torebkę o nietypowej fakturze. Całość dopełnijmy wyrazistym makijażem i srebrną biżuterią.

Glany BIAŁE
Glany BIAŁE

OŻYW SWOJE BIAŁE GLANY

Białe glany będą też bardzo ciekawie wyglądać z kolorowymi sznurówkami. A może w jednym bucie inna, a w drugim inna? Wybór należy do Was. Pamiętajcie, żeby wszystkie kolory – zarówno ubrań, jak i dodatków, a więc i sznurówek – ze sobą współgrały i tworzyły spójną całość.

DLA PAŃ I PANÓW

Białe glany w szczególności dedykowane są kobietą. Jednak nie tylko! Odważniejsi panowie również mogą wykorzystać je do tworzenia oryginalnych stylizacji. Należy je tylko umiejętnie zestawić z pozostałymi elementami garderoby.

Glany BIAŁE
Glany BIAŁE

WYBIERZ I SKONFIGURUJ SWOJE WYMARZONE BIAŁE GLANY: