GLANY MĘSKIE

Glany męskie, to buty doskonałe dla każdego mężczyzny który ceni sobie jakość. Glany, to rodzaj obuwia, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Są tacy, którzy nigdy nie zdecydowaliby się na tego typu buty, ale Ci, którzy już raz się skusili, pokochali je całym sercem.

Glany 3 dziurki
Glany 8 dziurek

KLASYKA

Czy glany męskie to dobry wybór? Wszystko zależy od Twoich wymagań. Jeżeli nie zależy Ci na niezniszczalnych butach, które nigdy Cię nie zawiodą, śmiało możesz wybrać coś innego. Glany męskie to klasyka, trwałość i inwestycja na lata. Nawet jeśli będziesz nosił je codziennie i poddawał wielu najbardziej fantazyjnym próbom.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Są to buty ciężkie, skórzane, w oryginale zawierające blachę w noskach oraz podeszwę skręconą śrubami. Są zatem ekstremalnie wytrzymałe i zapewniają stopie bezpieczeństwo w najtrudniejszych warunkach, świetnie sprawdzają się na dużych imprezach oraz koncertach.

Prawdziwe glany męskie, to buty wygodne, które świetnie sprawdzą się nawet w silny deszcz, nie przepuszczając wiatru i wytrzymają nawet najdłuższe wędrówki.

Glany PRZECIERANE NA FLAGĘ WIELKIEJ BRYTANII
Glany ŻÓŁTE

GLANY ROBIONE Z PASJI I Z PASJĄ

Dlaczego nasze glany są wyjątkowe? Glany robimy z pasją i dbałością o szczegóły w celu zapewnienia najwyższej jakości. Oferujemy zarówno glany wysokie oraz niskie.

PERSONALIZACJA

Dajemy szeroki wybór kolorystyczny, obok tradycyjnych modeli czarnych, znajdziesz u nas glany kolorowe oraz przecierane. Zapewniamy również możliwość personalizacji swoich glanów poprzez wszycie zamka, klamer, bądź ocieplenia.

WYSOKA JAKOŚĆ

Nasze glany wykonujemy z najlepszych materiałów, by zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Mamy na uwadze różne preferencje, dlatego każdy mężczyzna znajdzie u nas swoje wyjątkowe glany, które podkreślą jego indywidualizm.

Glany 15 dziurek z 4 klamrami
Glany 10 dziurek

KULTOWE

Nasze glany męskie to buty ponadczasowe, które od kilkunastu lat cieszą się ogromnym powodzeniem. Kiedyś były symbolem przynależności do konkretnej subkultury, dziś przejaw praktyczności oraz chęci wyrażenia siebie.

WYBIERZ I SKONFIGURUJ SWOJE WYMARZONE GLANY: