GLANY DAMSKIE

Glany damskie takie jak Ty! Marzysz o glanach kolorowych lub we wzory? A może wolisz tylko lekki akcent kolorystyczny w postaci barwnych przetarć? Z myślą o nadchodzącej zimie chcesz wyposażyć się w glany ocieplane? Jeśli na którekolwiek z zadanych powyżej pytań odpowiedziałaś twierdząco to znak, że powinnaś zainteresować się naszą ofertą glanów damskich!

Glany 3 dziurki
Glany 10 dziurek

BARDZO MODNE

Glany damskie to rodzaj obuwia, który do niedawna noszony był głównie przez subkultury młodzieżowe. Dlaczego do niedawna? Ponieważ od kilku sezonów glany stanowią jeden z najmodniejszych dodatków! Wpływ na ten fakt wywiera przede wszystkim powracająca moda na stylizacje rodem z lat 90 XX wieku.

Obecnie opisywany rodzaj butów króluje więc zarówno na światowych wybiegach mody, jak i na nogach osób nie mających nic wspólnego ze wspomnianymi subkulturami.

WIELE WYSOKOŚCI

Jeśli sądzisz, że glany damskie występują wyłącznie w kolorze czarnym z 3 lub 6 dziurkami, to jesteś w dużym błędzie. W naszej platformie możesz zamówić zarówno wspomniane glany damskie z 3 lub 6 dziurkami, jak i modele znacznie wyższe, mające 10, 15, 20 bądź też 30 dziurek!

Glany przecierane na zielono
Glany żółte

SZEROKA PALETA KOLORYSTYCZNA

Co więcej, każdy z wymienionych wariantów możemy zrealizować w wybranym przez Ciebie kolorze. Jakim konkretnie? Wśród dostępnych opcji wymienić należy min. glany białe, bordowe, czerwone, zielone, niebieskie, pomarańczowe, żółte, różowe, a nawet z nadrukiem flagi lub popularnego wzoru moro. Jak widzisz, glany damskie mogą w pełni odzwierciedlać Twoją duszę!

A MOŻE POŁĄCZENIE KOLORYSTYCZNE?

Na tym jednak nie koniec. Jeśli pragniesz, aby Twoje wymarzone glany damskie posiadały wyłącznie mały akcent kolorystyczny, to wybierz glany przecierane. Naturalnie każdy z dostępnych modeli odznacza się bardzo wysoką jakością wykonania. Nie musisz więc obawiać się, że zamówienie glanów innych niż czarne wpłynie negatywnie na jakość obuwia.

Glany przecierane na zielono
Glany przecierane na czerwono

GLANY DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Nie poprzestajemy jednak wyłącznie na dużym wyborze kolorów i wysokości glanów damskich. Wręcz przeciwnie! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientek i Klientów umożliwiamy jeszcze większą personalizację butów. Zamawiając glany damskie możesz zatem domówić do nich takie opcje jak wszycie dodatkowego ocieplenia, zamka czy też ozdobnych klamerek.

WYBIERZ I SKONFIGURUJ SWOJE WYMARZONE GLANY: