GLANY ŻÓŁTE

Żółte glany to niezwykle radosne buty, kojarzące się z letnim słońcem i ciepłymi piaskami złotych plaż. Nasze glany o takim wybarwieniu potwierdzają to w zupełności, a do tego prezentują się na każdej stopie zjawiskowo. Pastelowe, żółte buty znajdujące się w centrum street wearu, zyskują sobie wciąż kolejnych zwolenników, którzy uwielbiają je za szeroki zakres możliwości stylizacyjnych z pozostałymi częściami stroju.

Glany żółte
Glany żółte
Glany żółte
Glany ŻÓŁTE
Glany ŻÓŁTE
Glany ŻÓŁTE

WYRÓŻNIJ SIĘ Z TŁUMU

Żółte glany oferowane przez naszą firmę to oryginalny element każdej kreacji, niezbędny do wykreowania niebanalnego i niezwykle pozytywnego looku. Mocno definiują styl oraz promienieją radością i optymizmem.

Glany ŻÓŁTE
Glany ŻÓŁTE

Z CZYM ŁĄCZYĆ ŻÓŁTE GLANY?

Idealne pasują m.in. do sukienki ołówkowej czy delikatnie rozkloszowanej w kolorze czarnym czy brązowym– mini lub midi, zależnie od gustu. Z fioletem stworzą odważne zestawienia, bardzo młodzieżowe i oryginalne. Żółte glany świetnie skomponują się także z luźną bluzą z kapturem i joggerami, czyli w stylizacjach bardziej sportowych. Bardzo ciekawie wygląda też w połączeniu z jeansami i kurtką puchówką. Możliwości łączenia barw jest bez liku.

Glany ŻÓŁTE
Glany ŻÓŁTE

KOMFORTOWE I SOLIDNE

Oprócz ciekawego designu nasze żółte glany są niezwykle komfortowe w użytkowaniu. W środku buta czuje się rozkoszną miękkość, dlatego nawet podczas długiego chodzenia buty nie powinny sprawiać żadnych problemów. Naturalna skóra i dobór wyselekcjonowanych materiałów do produkcji naszych glanów to gwarant ich wysokiej jakości .

Glany ŻÓŁTE
Glany ŻÓŁTE

POKOLORUJ ŚWIAT

Żółte glany wniosą w Twoją codzienność dużo radości i ciepła, a otaczający Cię ludzie zaczną się do Ciebie sami uśmiechać, a Ty pozytywnie nastroisz także ich dzień.

Glany ŻÓŁTE
Glany ŻÓŁTE

WYBIERZ I SKONFIGURUJ SWOJE WYMARZONE ŻÓŁTE GLANY: