DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ GLANY WŁAŚNIE U NAS?

Jako że wszystkie glany z naszej oferty realizujemy na indywidualne zamówienie, chcielibyśmy przedstawić Wam kilka aspektów dlaczego naprawdę warto zamówić glany właśnie u nas i dlaczego warto poczekać te 7-14 dni roboczych w oczekiwaniu na swoje wymarzone glany.

BOGATA OFERTA

Dzięki temu iż nasze glany realizujemy wyłącznie na indywidualne zamówienie, możemy w zamian zaproponować Ci niezwykle szeroki wachlarz wysokości i kolorystyki naszego obuwia.

OPCJE DODATKOWE

Nasza bogata oferta to również bardzo szeroki wachlarz opcji dodatkowych do obuwia dzięki którym możesz jeszcze bardziej spersonalizować swoje glany (zamek, klamry, ocieplenie, podeszwa).

WYSOKA JAKOŚĆ

Już na etapie pozyskiwania elementów składowych obuwia, dbamy o to aby każdy z nich był możliwie jak najwyższej jakości – dzięki czemu Twoje glany będą składać się wyłącznie z wysokiej jakości komponentów.

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Podczas całego procesu produkcyjnego szczegółowo dbamy o każdy etap w trakcie którego powstają Twoje wymarzone glany. Dzięki temu mamy pewność że otrzymasz od nas produkt najwyższej jakości.

TROSKA O ŚRODOWISKO

Realizując glany wyłącznie na zamówienie, nie tworzymy zbędnych i sztucznych stanów magazynowych, dzięki czemu optymalizujemy zapotrzebowanie na wszystkie materiały wykorzystywane do realizacji obuwia, dbając tym samym o środowisko.

POLSKA PRODUKCJA

Zamawiając u nas glany, wspierasz aż kilka polskich firm wykonujących z prawdziwą pasją obuwnicze rzemiosło, w wyniku którego powstaną Twoje wymarzone glany. My po prostu kochamy to co robimy.