GLANY WEGAŃSKIE

Glany wegańskie, czyli wykonane ze sztucznej skóry, bez elementów pochodzenia zwierzęcego, to doskonała alternatywa dla butów skórzanych wykonanych z naturalnej skóry.

RÓWNIE TRWAŁE

Dzięki nowoczesnym materiałom są równie trwałe, a jednocześnie masz pewność, że przy ich produkcji nie ucierpiały żadne zwierzęta. Bez względu na to, czy jesteś „wege” czy nie, fakt, że jest to produkt wykonany w sposób etyczny, po prostu podnosi satysfakcję z jego użytkowania.

SOLIDNOŚĆ

Odpowiedni dobór materiałów sprawia, że wbrew potocznym opiniom glany wegańskie w żadnym stopniu nie ustępują modelom skórzanym. Duża odporność sprawia, że mogą służyć naprawdę długo. Jak dokładnie? Przy odpowiedniej konserwacji i regularnym pastowaniu i czyszczeniu, mogą przetrwać nawet kilka lat.

PRODUKT POLSKI

Sprzedawane przez nas glany wegańskie to nie tylko produkt „cruelty free”. Nasze glany produkujemy w Polsce, co ułatwia nam kontrolę nad jakością obuwia.

BARDZO WYTRZYMAŁE

Co możemy powiedzieć o naszych glanach wegańskich? Zadbano w nich o to, by mocny był każdy ich element. Mocne ścianki obuwia są odporne na przetarcia, a solidny nosek z potrójnym szyciem chroni palce stóp przed przypadkowymi urazami – zarówno w życiu codziennym, jak i w trakcie pogowania na koncercie.

PODESZWY

Nie zapomniano również o podeszwach. Te są typu „lug” – czyli w wersji skręcanej śrubami. Całość trzyma się więc solidnie i nadaje się do używania przez praktycznie cały rok, bez obaw o przedwczesne powstanie przetarć.

GLANY DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Wybierając glany wegańskie z naszej oferty masz duży wybór co do ich rozmiarów, ale też co do wielkości. Posiadamy modele niskie (na sześć, a nawet na trzy dziurki), średnie, ale też wysokie i bardzo wysokie (aż do trzydziestu dziurek). Dzięki temu możliwy jest wybór takiego modelu glanów wegańskich, który najbardziej będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom i stylowi ubierania się.

BARDZO KOMFORTOWE

Wszystkie dostępne u nas glany z syntetycznej skóry zostały stworzone z myślą nie tylko o wegańskich materiałach, ale i z nastawieniem na zapewnienie jak największej wygody noszenia. Dzięki temu zapewniają nie tylko spory komfort dla stóp, ale i dużą oddychalność.

WYBIERZ I SKONFIGURUJ SWOJE WYMARZONE GLANY WYKONANE ZE SKÓRY WEGAŃSKIEJ: