GLANY CZARNE

Czarne glany są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody. Na przestrzeni lat stały się jednym z najbardziej stylowych elementów damskiej i męskiej garderoby. Dlaczego? Bo są uniwersalne i pasują niemal do każdej stylizacji.

Początkowo glany miały służyć jako obuwie chroniące przed urazami. Błyskawicznie stały się popularne w kręgach robotników oraz służb mundurowych.

NIEZWYKŁA POPULARNOŚĆ

Prawdziwą popularność glany zyskały jednak dopiero w latach 90. Tego typu obuwie nosiły przede wszystkim grupy subkulturowe – punki, skini, skinheadzi, metalowcy i goci. I ci, którzy uważają, że glany lata świetności mają już za sobą, żyją w błędzie! Po krótkiej przerwie powróciły na szczyt – i to w wielkim stylu – stając się jednymi z najmodniejszych butów.

CZARNA KLASYKA

Miłośnicy klasycznych rozwiązań powinni postawić na najbardziej uniwersalny model glanów właśnie w kolorze czarnym.

Glany 3 dziurki CZARNE
Glany 3 dziurki CZARNE
Glany 3 dziurki CZARNE
Glany 6 dziurek
Glany 6 dziurek
Glany 6 dziurek
Glany 8 dziurek
Glany 8 dziurek
Glany 8 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek

KULTOWOŚĆ

To właśnie one z awangardą ulicy weszły na światowe wybiegi i noszą miano kultowych. Możemy je znaleźć w przeróżnych wersjach, od niskich z trzema dziurkami po bardzo wysokie z aż trzydziestoma. To daje nam nieograniczane możliwości na zabawę stylem i modą.

DLA PAŃ I PANÓW

Czarne glany to oczywiście idealny wybór dla mężczyzn. Pasują do dżinsów, bojówek, a także prostych spodni z innych materiałów. Jednak nie tylko! Buty te mają ogromny potencjał również do kreowania stylizacji kobiecych. To doskonała alternatywa dla subtelnych szpilek i zimowych botków. Sprawdzą się więc zarówno w wersji codziennej, jak i eleganckiej.

Glany 15 dziurek
Glany 15 dziurek
Glany 15 dziurek
Glany 20 dziurek
Glany 20 dziurek
Glany 20 dziurek
Glany 30 dziurek
Glany 30 dziurek
Glany 30 dziurek

UNIWERSALNOŚĆ

Możemy je połączyć ze spodniami, a także spódnicami i sukienkami. Doskonale pasują do tych rozkloszowanych, ale również zwężanych czy koronkowych.

ROCKOWY STYL

Czarnych glanów nie może też zabraknąć u miłośniczek rockowego stylu. Nic bardziej nie podkreśli ich charakteru, jak właśnie tego rodzaju buty. Jeśli nie mamy pomysłu z czym połączyć czarne glany to nieskończone źródło inspiracji stanowią stylizacje celebrytów. Ten rodzaj obuwia do szaleństwa pokochały gwiazdy kina, muzyki, a także świata mody.

OŻYW SWOJE GLANY

Jeśli czarne glany wydają nam się zbyt smutne, możemy je nieco ożywić i uatrakcyjnić ich wygląd łącząc z kolorowymi sznurówkami bądź wstążkami. W ten sposób przełamiemy ich surowy wygląd.

WYBIERZ I SKONFIGURUJ SWOJE WYMARZONE CZARNE GLANY: