GLANY CZARNE

Czarne glany są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody. Na przestrzeni lat stały się jednym z najbardziej stylowych elementów damskiej i męskiej garderoby. Dlaczego? Bo są uniwersalne i pasują niemal do każdej stylizacji.

Początkowo glany miały służyć jako obuwie chroniące przed urazami. Błyskawicznie stały się popularne w kręgach robotników oraz służb mundurowych.

NIEZWYKŁA POPULARNOŚĆ

Prawdziwą popularność glany zyskały jednak dopiero w latach 90. Tego typu obuwie nosiły przede wszystkim grupy subkulturowe – punki, skini, skinheadzi, metalowcy i goci. I ci, którzy uważają, że glany lata świetności mają już za sobą, żyją w błędzie! Po krótkiej przerwie powróciły na szczyt – i to w wielkim stylu – stając się jednymi z najmodniejszych butów.

CZARNA KLASYKA

Miłośnicy klasycznych rozwiązań powinni postawić na najbardziej uniwersalny model glanów właśnie w kolorze czarnym.

Glany 3 dziurki CZARNE
Glany 3 dziurki CZARNE
Glany 3 dziurki
Glany 6 dziurek
Glany 6 dziurek
Glany 6 dziurek
Glany 8 dziurek
Glany 8 dziurek
Glany 8 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek
Glany 10 dziurek

KULTOWOŚĆ

To właśnie one z awangardą ulicy weszły na światowe wybiegi i noszą miano kultowych. Możemy je znaleźć w przeróżnych wersjach, od niskich z trzema dziurkami po bardzo wysokie z aż trzydziestoma. To daje nam nieograniczane możliwości na zabawę stylem i modą.

DLA PAŃ I PANÓW

Czarne glany to oczywiście idealny wybór dla mężczyzn. Pasują do dżinsów, bojówek, a także prostych spodni z innych materiałów. Jednak nie tylko! Buty te mają ogromny potencjał również do kreowania stylizacji kobiecych. To doskonała alternatywa dla subtelnych szpilek i zimowych botków. Sprawdzą się więc zarówno w wersji codziennej, jak i eleganckiej.

Glany 15 dziurek
Glany 15 dziurek
Glany 15 dziurek
Glany 15 dziurek z 4 klamrami
Glany 15 dziurek z 4 klamrami
Glany 15 dziurek z 4 klamrami
Glany 20 dziurek
Glany 20 dziurek
Glany 20 dziurek
Glany 30 dziurek
Glany 30 dziurek
Glany 30 dziurek

UNIWERSALNOŚĆ

Możemy je połączyć ze spodniami, a także spódnicami i sukienkami. Doskonale pasują do tych rozkloszowanych, ale również zwężanych czy koronkowych.

ROCKOWY STYL

Czarnych glanów nie może też zabraknąć u miłośniczek rockowego stylu. Nic bardziej nie podkreśli ich charakteru, jak właśnie tego rodzaju buty. Jeśli nie mamy pomysłu z czym połączyć czarne glany to nieskończone źródło inspiracji stanowią stylizacje celebrytów. Ten rodzaj obuwia do szaleństwa pokochały gwiazdy kina, muzyki, a także świata mody.

OŻYW SWOJE GLANY

Jeśli czarne glany wydają nam się zbyt smutne, możemy je nieco ożywić i uatrakcyjnić ich wygląd łącząc z kolorowymi sznurówkami bądź wstążkami. W ten sposób przełamiemy ich surowy wygląd.

WYBIERZ I SKONFIGURUJ SWOJE WYMARZONE CZARNE GLANY: