Płatności / Wysyłka

1. Dostawa zamówionych w sklepie internetowym towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz firmy InPost (paczkomaty).

2. Zasięg terytorialny świadczonych usług dostawy, w ramach dokonanego zakupu w sklepie internetowym obejmuje terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (RP).

3. Wyboru sposobu dostawy dokonuje Konsument w procesie składania zamówienia.

4. W zależności od wybranego przez Konsumenta sposobu dostawy, dostarczanie przesyłek z zamówionym towarem następuje w terminie:

a) Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD wynosi do 24h w dni robocze od momentu wydania przesyłki kurierowi (czas realizacji obuwia to około 7 do 14 dni roboczych).

c) Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy InPost wynosi 2-3 dni robocze od momentu dostarczenia przesyłki do paczkomatu nadawczego (czas realizacji obuwia to około 7 do 14 dni roboczych).

5. Możliwy jest także odbiór osobisty towaru pod poniżej wskazanym adresem:

PATRIOT RAFAŁ GOŁAS
43-600 Jaworzno
ul.Grunwaldzka 106

6.Towar można odebrać od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17.00 oraz soboty w godzinach od 9.00 do 13.00 po uprzedniej informacji telefonicznej lub e-mailowej, przesłanej przez Sprzedawcę do Klienta o przygotowanym do odbioru towarze.

7. Klient nie ponosi kosztów związanych z osobistym odbiorem towaru.
Koszty związane z konkretną metodą wysyłki są jawnie podawane w formularzu składania zamówienia jeszcze przed jego finalnym złożeniem do realizacji. Wszystkie ceny przesyłek są cenami brutto.

8. Klient ma możliwość wybrania spośród kilku metod płatności – przelew bankowy, szybkie płatności elektroniczne PayU.

W przypadku wybrania opcji przelewu bankowego, Klient otrzyma instrukcję wraz z danymi na jakie ma dokonać przelewu za zamówione glany. Jeżeli zależy Państwu na jak najszybszym przekazaniu zamówienia do realizacji, zalecamy korzystanie z szybkich płatności PayU, pozwala nam to praktycznie błyskawicznie otrzymać informację o wpłacie i rozpocząć realizację Państwa zamówienia.


DANE DO PRZELEWÓW BANKOWYCH:

PATRIOT RAFAŁ GOŁAS
43-600 JAWORZNO
UL. GRUNWALDZKA 106

IDEA BANK: 50 1950 0001 2006 0751 2933 0002
TYTUŁEM: GLANY24.PL + NUMER ZAMÓWIENIA


TABELA KOSZTÓW WYSYŁKI


KOSZTY WYSYŁKI

PRZEDPŁATA

KURIER DPD

15zł

PACZKOMAT InPost

10zł